Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Motoserce 2013 w Sierpcu

2013-04-14 13:06:06 (ost. akt: 2013-04-14 13:53:27)

Impreza odbędzie się 20 kwietnia w godz 10.00 -18.00 w CKiSz oraz przy Jeziorkach. Rozpocznie się tradycyjną paradą motocykli ulicami miasta.

Motoserce 2013 w Sierpcu

Autor zdjęcia: sxc.hu

W ramach MOTOSERCA przewidziane są występy zespołów takich jak "The Presya" , "Alternative", "Ja to nie wiem", Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Sierpcu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Guitar Force".

Odbędą się również konkursy z nagrodami dla dzieci (m.in. dla dzieci - uczestników konkursów przejażdżki motorówką po Jeziórkach) wystawa miilitariów, pokazy walk rycerskich, pokazy sztuki walki Taekwondo, pokaz stuntu motocyklowego, pokaz ratownictwa medycznego, działania jednostek ratowiczych straży pożarnej.

Do wygrania dla wszystkich są trzy kursy prawa jazdy na motocykl, w drodze konkursu z dziedziny ruchu drogowego.

Po południu odbędzie się podsumowanie zbiórki krwi i losowanie nagród dla krwiodawców. Przewidziano wiele nagród z głównymi nagrodami: rowerem, telewizorem i skuterem. Jedna z sierpeckich firm ufundowała nagrodę specjalną - weekend z wypożyczonym Citroenem DS3 i pełnym zbiornikiem paliwa.

Każdy może oddać krew w punkcie krwiodawstwa przy szpitalu w Sierpcu w dowolnym dniu, otrzyma w ten sposób kupon uprawniający do losowania nagród. W sobotę zbiórka krwi będzie się odbywać w godz od 8.00 do 13.00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB