środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zgłoś policjanta do końca maja

2013-04-15 13:48:31 (ost. akt: 2013-04-15 13:49:50)

Jeśli chcesz podziękować policjantowi, który Ci pomógł w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie zgłoś go do VI edycji konkursu "Policjant, który mi pomógł".

Zgłoś policjanta do końca maja

Autor zdjęcia: Arch.

Organizatorem konkursu pt. "Policjant, który mi pomógł" jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", a honorowy patronat nad tą inicjatywą objął Komendant Główny Policji.

Jeżeli byłeś ofiarą przemocy domowej, a dzięki fachowej pomocy policjanta, dowiedziałeś się że to ty jesteś ofiarą przestępstwa, a każde bicie, poniżanie jest zakazane przez prawo, to zgłoś go do tego konkursu. Jeżeli dzięki profesjonalizmowi i fachowej postawie policjanta zacząłeś mówić, co złego dzieje się w twoim domu, przestałeś się bać i głośno mówiłeś, że jako ofiara, też masz swoje prawa, to na Twoje zgłoszenie czekają organizatorzy konkursu pod adresem www.policjant.niebieskalinia.pl.

Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji (nie oczekujemy zgłoszeń od jednostek policji) można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą ("Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru (można skorzystać z załączonego formularza zgłoszeniowego do druku).

Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane będą do 31 maja 2013 roku. Kandydatury nadesłane po 31 maja 2012 r. zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu. Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia "Niebieska Linia", patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi z końcem czerwca 2013 roku.

Tradycyjnie Laureaci otrzymują nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz organizatora konkursu w lipcu 2013 roku, podczas obchodów Dnia Policji./policja

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB