środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Uczył jak parkować, urywając lusterka samochodowe

2013-04-23 18:11:45 (ost. akt: 2013-04-23 18:14:22)

W sobotę 20 kwietnia, po godzinie 17.00 dyżurny sierpeckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od właściciela samochodu, że przed chwilą obok bloku przechodzili dwaj młodzi mężczyźni i jeden z nich przechodząc pomiędzy blokiem i zaparkowanym pojazdem bez powodu oberwał prawe lusterko przy jego aucie, po czym obydwaj się oddalili.

Poszkodowany: renault kangoo

Poszkodowany: renault kangoo

Autor zdjęcia: KPP w Sierpcu

Dyżurny na miejsce interwencji skierował dzielnicowych będących w pobliżu miejsca zdarzenia, którzy rozpoczęli poszukiwania wandala. Już po kilkunastu minutach dzielnicowi zlokalizowali obydwu mężczyzn, którzy schowali się w mieszkaniu kolegi w pobliżu miejsca zdarzenia.

Rozpoznany przez zgłaszającego 32-letni mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Jak wyjaśnił policjantom oberwał lusterko przy tym samochodzie ponieważ denerwuje go sposób parkowania samochodu przez właściciela i nie ma jak swobodnie przejść.

Podczas podjętych czynności okazało się, że sierpczanin ma na sumieniu również uszkodzenie lewego lusterka przy tym samym samochodzie, którego dokonał dzień wcześniej. Sierpczanin usłyszał zarzuty i w najbliższym czasie odpowie przed sądem za umyślne uszkodzenie rzeczy, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności./kpp

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB