środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zawodnicy z sierpeckiego klubu walczyli w Bratysławie

2013-04-29 09:34:09 (ost. akt: 2013-04-29 09:41:33)

W dniach 4-5 kwietnia, na zaproszenie Słowackiej Federacji Taekwondo zawodnicy KS Taekyon uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim - Bratislavia Open.

Zawodnicy z sierpeckiego klubu walczyli w Bratysławie

Autor zdjęcia: Arch.

Zawody odbyły się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w stolicy Słowacji – Bratysławie. W zawodach wystartowało pięciu zawodników KS Taekyon.

W kategorii juniorów wystartowali Maciej Andrzejczak ( plus 78kg), Tomasz Kozakiewicz (63 kg), Jakub Górzyński (59 kg). W kat. kadetów wystartowali Arek Wysocki (41 kg) i Bartosz Duszyński (33 kg).

Najlepsze wyniki osiągnęli Maciej Andrzejczak, który w półfinale, po bardzo kontrowersyjnych decyzjach sędziów uległ reprezentantowi gospodarzy oraz Arek Wysocki który przegrał półfinał z zawodnikiem z Chorwacji.

Na pochwałę zasłużył także Jakub Górzyński, który po bardzo zaciętej walce przegrał pierwszy pojedynek z reprezentantem Austrii, który ostatecznie zwyciężył kategorię wagową do 59 kg. Podobnie na pochwałę zasłużył Tomek Kozakiewicz, który pierwszy pojedynek nieznacznie przegrał z reprezentantem Ukrainy, który zwyciężył ostatecznie kat. do 63 kg. Nasz najmłodszy zawodnik Bartek Duszyński niestety przegrał z zawodnikiem z Chorwacji./AB

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB