Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Oddaj głos na Krysię, kandydatkę na Miss Polski na wózku

2013-05-01 09:39:41 (ost. akt: 2013-05-01 09:50:09)

"Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do życia. Wolny czas spędzam przy dobrej książce, ale też chętnie spotykam się ze znajomymi. Codzienną motywację czerpię z drobnych przyjemności, a motorem mojego życia jest miłość i uparte dążenie do wyznaczonych celów". Głosujcie!

Krysia Pijanowska

Krysia Pijanowska

Autor zdjęcia: Arch.


Krysia Pijanowska, kandydatka na Miss Polski ma 26 lat. W 2004 roku uległa wypadkowi samochodowemu i od tamtej pory porusza się na wózku.

- Do konkursu Miss Polski na wózku zachęcili mnie znajomi. Myślę, że wybory Miss, to fajna przygoda. Konkurs przebiega następująco: I etap, to glosowanie internetowe, z czego najwyższa zebrana ilość głosów decyduje o wejściu do kolejnego etapu. Fajnie byłoby znaleźć się w finałowej dziesiątce – uśmiecha się kandydatka.


I Wybory Miss Polski na wózku organizowane przez Fundację Jedyna Taka, to inicjatywa społeczna, która jak podkreślają organizatorzy ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie.

Fundacja chce pokazać piękne kobiety poruszające się na wózku, jako kobiety aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych, kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności.


Link do głosowania:

http://jedyna-taka.pl/miss,52,krystyna-pijankowska.html

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Alicja #1072305 | 83.23.*.* 2 maj 2013 09:04

    Trzymam kciuki!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz