środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Cztery osoby zginęły na drogach w czasie "majówki"

2013-05-06 08:05:51 (ost. akt: 2013-05-06 08:10:47)

Od wtorku 30 kwietnia do godzin porannych w niedzielę 5 maja na drogach w garnizonie mazowieckim doszło do 26 wypadków, w których rannych zostało 38 osób, a 4 osoby poniosły śmierć. Nie ma jeszcze pełnego podsumowania.

Cztery osoby zginęły na drogach w czasie majówki

Jak informuje rzecznik prasowy KWP Radom policyjne kontrole udaremniły jadę 172 nietrzeźwym kierującym.

Najtragiczniejsze w skutkach wypadki:

- powiat radomski, m. Jedlanka, 1 maja około godziny 4 na krajowej 7 na skrzyżowaniu kierowca audi potrącił rowerzystę, który jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta zginął na miejscu

- powiat ostrołęcki, droga K-61 w dniu 3 maja rano kierujący mercedesem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia bocznego z pojazdem audi, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku tego wypadku na miejscu zginął kierujący mercedesem

- powiat zwoleński, m. Jasieniec Solecki, w dn. 4 maja około godz. 21:00 kierujący samochodem bmw, na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł pasażer bmw.

- Łosice, w dniu 4 maja około godz. 22:00 kierująca samochodem audi potrąciła pieszego w wieku 74 lat. Pieszy po przewiezieniu do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

W przypadku wszystkich tych zdarzeń policjanci prowadzą postępowania, w trakcie których ustalają dokładne przyczyny wypadków.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB