środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Kolejny wypadek z udziałem młodego kierowcy, tym razem kobiety

2013-05-11 15:52:26 (ost. akt: 2013-05-11 16:12:43)

Kierująca straciła kontrolę nad vv golfem i uderzyła w drzewo. W wyniku zderzenia, cztery osoby zostały przewiezione do szpitali w Sierpcu i Płocku.

Kolejny wypadek z udziałem młodego kierowcy, tym razem kobiety

Autor zdjęcia: KPP w Sierpcu

Do zderzenia doszło 9 maja około godziny 19.00, poza obszarem zabudowanym miejscowości Polik. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że po wyjechaniu z oznaczonego łuku drogi w prawo kierująca volkswagenem golfem z bliżej nieokreślonej przyczyny straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i do lewego rowu, gdzie zderzyła się z drzewem.

Ranne w wyniku zdarzenia osoby podróżujące samochodem, kierująca pojazdem 19- letnia mieszkanka Sierpca oraz czwórka pasażerów w wieku 17 lat, zostały przetransportowane do szpitali w Sierpcu i Płocku. Czy kierująca pojazdem młoda kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa wykaże badanie pobranej krwi.

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

W kwietniu tego roku, kierujący również vv golfem 19- latek, spowodował podobny wypadek na drodze 541, gdzie zostali ranni pasażerowie, w tym 17- latek doznał uszkodzenia kręgosłupa./kpp

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB