środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Sierpecka Biesiada Kasztelańska już w lipcu. Gwiazdą będzie Budka Suflera

2013-05-23 18:44:51 (ost. akt: 2013-05-28 11:37:04)

Biesiady Kasztelańskie, to cykl imprez plenerowych organizowanych przez markę Kasztelan nieprzerwanie od 11 lat w wybranych miastach Mazowsza i Kujaw. Co roku w każdym mieście Biesiada przyciąga tysiące miłośników piwa Kasztelan i dobrej zabawy.

Budka Suflera zagra w Sierpcu w ramach Biesiad Kasztelańskich

Budka Suflera zagra w Sierpcu w ramach Biesiad Kasztelańskich

Autor zdjęcia: www.budkasuflera.pl

Dla miłośników złotego trunku przygotowana zostanie hala namiotowa, w której będzie się można wygodnie rozsiąść przy prawdziwych piwnych ławach i spędzić miło czas przy Kasztelanie. Będą mistrzostwa w grillowaniu, pokazy taneczne, karaoke, śpiewanie z gwiazdami polskiej piosenki, tańce przy muzyce dance i mnóstwo zabawy do późnego wieczora.


- Biesiady na stałe wpisały się w letni kalendarz wydarzeń tego regionu. Mamy wiele sygnałów zainteresowania od osób, które już wczesną wiosną podpytują o szczegóły, gwiazdy, terminy. Zależy nam, by co roku imprezy wraz z pojawiającymi się na nich gwiazdami i atrakcjami były dla mieszkańców regionu doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu - wyjaśnia Maciej Szalaty, Marketing Manager marki Kasztelan w Carlsberg Polska.- Mamy też nadzieję, że dzięki współpracy z Polo TV doskonałą zabawę z serca Polski będzie można zobaczyć w całym kraju – dodaje Maciej Szalaty.


Polo TV ma muzykę i dobrą zabawę w DNA. Dlatego nie może zabraknąć nas na Biesiadach Kasztelańskich. Tym bardziej, że Mazowsze i Kujawy to nie tylko serce Polski, ale też serce polskiego disco. Tu wzeszły takie gwiazdy muzyki tanecznej jak np. zespół Classic – komentuje zaangażowanie Polo TV w tegoroczne imprezy Małgorzata Golińska, prezes Polo TV. Już dziś zapraszam wszystkich na Biesiadę Kasztelańską – przyjdźcie i wspólnie z nami pokażcie całej Polsce, jak potraficie się bawić! – zaprasza Małgorzata Golińska.


Cykl Biesiad Kasztelańskich i kasztelańskich Dni Miast poprzedzony zostanie także specjalną promocją „Biesiaduj z Kasztelanem”. Na jej uczestników, którzy kupią czteropak Kasztelana Jasnego Pełnego w jednym z ok. 700 oznaczonych punktów handlowych sprzedających piwo marki Kasztelan, czekać będą kupony. Będzie je można zamienić podczas Biesiad Kasztelańskich na darmowy kufel wybornego piwa. Promocja startuje 27 maja i potrwa do 17 sierpnia. Szczegóły jej przebiegu i regulamin znaleźć można na stronie www.browarkasztelan.pl
16 czerwca – Płock, Stadion Miejski przy ul. Kochanowskiego. Zagra KULT.

6 lipca – Sierpc, tereny zielone przy ul. Paderewskiego. Zagra BUDKA SUFLERA.

10 sierpnia – Mława, MOSiR przy ul. Kopernika. Zagra BLUE CAFE.

17 sierpnia – Włocławek, teren przy Hali Mistrzów. Zagra BAJM.Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB