Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Konkurs dla fotografów amatorów

2013-06-18 15:56:22 (ost. akt: 2013-06-18 15:59:13)

„Nakręcone Mazowsze” to hasło ósmej edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów mieszkających lub uczących się na terenie Mazowsza. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem – w ubiegłym roku wpłynęło 855 zdjęć. Nabór prac trwa do końca września 2013 r.

Konkurs dla fotografów amatorów

Autor zdjęcia: sxc.hu

W tym roku konkurs odbywa się w jednej kategorii tematycznej „Nakręcone Mazowsze” oraz w dwóch kategoriach wiekowych – od 16. roku życia (włącznie) i powyżej 16. roku życia. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3 tys. zł, drugiego – 2 tys. zł, trzeciego – 1,5 tys. zł.

Hasło tegorocznej edycji konkursu zachęca do działania i daje uczestnikom duże pole do popisu. Docenione zostaną zwłaszcza oryginalne pomysły i ciekawe nawiązania.

Zgłoszenia wraz z fotografiami oraz płytą CD/DVD należy składać osobiście w zapieczętowanej kopercie z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „MAZOWSZE BLISKIE SERCU” w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Okrzei 35 lub przesyłać drogą pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Kultury, Promocji i Turystyki
ul. Okrzei 35
03-715 Warszawa

/Marta Milewska, Rzecznik Prasowy, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB