środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Wpadł złodziej przewodów elektrycznych

2013-06-26 10:34:09 (ost. akt: 2013-06-26 10:37:13)

20 czerwca policjanci z Rościszewa zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Bieżuń podejrzanego o dokonanie szeregu włamań i kradzieży na terenie gminy Rościszewo.

Wpadł złodziej przewodów elektrycznych
Policjanci z sierpeckiej komendy policji od pewnego czasu zajmowali się sprawą kradzieży i włamań dokonywanych na terenie powiatu sierpeckiego. Łupem rabusia padały głównie przewody elektryczne wszelkiego rodzaju od dwużyłowych do czterożyłowych siłowych, które zabierał z terenu posesji lub odcinał od maszyn i sprzętów gospodarczych. Znajdujące się w pomieszczeniach elektronarzędzia nie znajdowały zainteresowania w oczach rabusia. Zabezpieczane na miejscu zdarzeń ślady przestępstwa i ustalenia poczynione w toku prowadzonych czynności wskazywały na 21-letniego mieszkańca gminy Bieżuń.

Młody mężczyzna wpadł w ręce sierpeckich policjantów w czwartek 20 czerwca. Już pierwsza doba doprowadziła do udowodnienia i przedstawienia mężczyźnie 10 zarzutów w sprawie kradzieży z włamaniem i kradzieży przewodów elektrycznych z posesji na terenie gminy Rościszewo i miasta Sierpca. W sobotę, 22 czerwca sierpecki wydział Sądu Rejonowego w Płocku przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Sierpcu aresztując mężczyznę na 2 miesiące. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone, że mężczyzna odpowie również za kradzieże i włamania na terenie sąsiednich powiatów./kpp Sierpc

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Rościszewianka #1125697 | 88.156.*.* 26 cze 2013 12:05

    Brawo dla policjantów z Rościszewa!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz