środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

American Center Awards 2013

2013-07-16 19:18:13 (ost. akt: 2013-07-17 12:52:38)

Pierwsze koty za płoty, czyli tegoroczni, pierwsi absolwenci Centrum Języków Obcych American Center odebrali nagrody za naukę. Taka forma zakończenia roku szkolnego podobała się wszystkim.

American Center Awards 2013

Autor zdjęcia: PLVIDEO PIOTR LIPIŃSKI VIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIA SIERPC

Zakończenie roku miało charakter wyjątkowo uroczysty dzięki statuetkom, które trafiły do absolwentów oraz oprawy uroczystości, która zorganizowano w CKiSz. Na telebimie ukazywały się zdjęcia uczniów z różnych zajęć i projektów, w których brali udział, m.in: Halloween, St. Patrick's Day, lekcje gotowania czy warsztaty de-coupage w języku angielskim. Po prezentacji multimedialnej na scenie pojawiła się właścicielka American Center - Iwona Ferenc oraz Hubert Domański, którzy poprowadzili galę.

Już stroje prowadzących podkreślały, że nie będzie to zwykłe zakończenie roku szkolnego. Goście przywitali prowadzących gorącymi brawami. Iwona Ferenc rozpoczęła galę słowami: "Ladies and gentlemen, It is my pleasure to welcome you all to this award giving ceremony ..."( Panie i panowie,z wielką przyjemnością witamy wszystkich Państwa na ceremonii wręczenia nagród...). Zanim jednak gala rozpoczęła się na dobre Iwona Ferenc podziękowała swoim uczniom za wspólnie spędzony rok i opowiedziała o planach rozwojowych studia językowego na nadchodzący rok.

Podczas gali na scenie CKiSz wystąpiła utalentowana Oliwia Kratkowska, która wykonała dwie ballady "On my road" oraz "Because you loved me" oraz grupa "Juniors".

http://i.wm.pl/00/04/67/07/n/0000002787-dsc06858-1148968.jpg

Na koniec roku szkolnego każda grupa pisała test końcowy tzw. final exam. Uczniowie, którzy napisali test najlepiej otrzymali specjalną nagrodę American Center Award. W związku z tym na ekranie pojawiały się kolejno filmiki prezentujące nominowanych w każdej grupie. Uczniowie mówili o sobie, swoich pasjach, marzeniach na przyszłość. Następnie każda grupa była zapraszana na scenę. Po wręczeniu dyplomów, prowadząca prosiła o kopertę z wynikiem, kto napisał test końcowy w minionym roku szkolnym najlepiej i wręczała statuetkę American Center Awards. Ponieważ uczniowie nie wiedzieli wcześniej o formule całego zakończenia, tym większe było ich zaskoczenie na scenie gdy otrzymywali statuetki. Zdobywacami statuetek American Center Awards zostali: Zuzanna Łobińska, Wojtek Krzemiński, Mateusz Kotecki, Agata Michalczyk, Zofia Liszewska, Dominika Krzemińska, Mikołaj Szczepański, Kinga Górniak, Marta Grabowska, Aleksandra Sławińska, Dawid Zieliński. Natomiast wśród dorosłych statuetki powędrowały do: Ewy Domańskiej, Elżbiety Żendarskiej, Moniki Misztal, Anny Pniewskiej oraz Joanny Kaźmierskiej. Dodatkowo przyznano dwie nagrody specjalne za stuprocentową frekwencję dla Zosi Kalińskiej oraz Agnieszki Zimnawoda. Zosia otrzymała aparat cyfrowy, natomiast Agnieszka voucher na zabiegi kosmetyczne w salonie urody "Ewa". Na zakończenie wszyscy uczniowie zostali zaproszeni na scenę w celu zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia i razem z jedną z uczennic Darią Olszewską wykonali utwór "We are the champions" z repertuaru zespołu Queen./ relacja AC

http://i.wm.pl/00/04/67/07/n/dsc06816-1148970.jpg

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB