środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Seat dachował na warszawskiej dziesiątce

2013-08-14 15:30:46 (ost. akt: 2013-08-14 15:36:16)

W poniedziałek 12 sierpnia, w miejscowości Całownia doszło do wypadku drogowego. W zderzeniu z betonową przeszkodą ucierpiał 23-letni pasażer osobowego seata arosy, który z obrażeniami ciała został przewieziony do płockiego szpitala.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: sxc.hu

Jak informuje rzecznik prasowy sierpeckiej policji Krzysztof Kosiorek, do zdarzenia doszło w samo południe podczas sprzyjających warunków drogowych. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym seatem arosa jadąc od strony Torunia na nieoznaczonym łuku drogi w lewo z bliżej nieokreślonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do lewego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust wodny i wywrócił pojazd na dach.

Wskutek zderzenia z betonową przeszkodą obrażeń ciała doznał 23-letni pasażer, który został przetransportowany śmigłowcem do płockiego szpitala. Młody kierowca, podobnie jak przewożony drugi pasażer ze zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości 23-letniego kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB