środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

1. listopada zapowiadane są utrudnienia na drogach

2013-10-30 08:00:05 (ost. akt: 2013-10-30 08:01:57)

Nie tylko z racji zamknięcia ulicy Wojska Polskiego (przy Klasztorze). Policja apeluje o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności. Sugeruje pozostawienie aut i udanie się na cmentarze pieszo.

1. listopada zapowiadane są utrudnienia na drogach
W dniu 1 listopada z centrum Sierpca do cmentarzy będzie można dojechać ulicą 11-go Listopada i Kilińskiego(przez rondo). Ulica Wojska Polskiego w Sierpcu z uwagi na wykonywane roboty drogowe będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Sugerujemy korzystanie z alternatywnej drogi przez miejscowość Mieszczk przez osoby udające się pojazdami na cmentarz komunalny.

Tym razem główny parking będzie znajdował się przy cmentarzu komunalnym, natomiast korzystanie z terenów naprzeciwko cmentarza parafialnego będzie w ograniczonym zakresie. Na wyznaczonych parkingach ruchem pojazdów kierować będą strażnicy miejscy wspomagani przez harcerzy oraz uczniów klasy policyjnej i PUL. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

Ponieważ sierpeckie cmentarze położone są przy drodze krajowej prosimy, jeżeli będzie to możliwe, o pozostawienie samochodów w domu i udanie się na groby najbliższych pieszo.

Przypominamy wszystkim kierującym, którzy udają się w daleką podróż, aby wsiadając do samochodu byli wypoczęci i trzeźwi. W związku z prowadzonymi w dniach 28 października-3 listopada 2013 roku działaniami "Bezpieczny weekend -ZNICZ 2013" wszystkim kierującym przypominamy, aby podczas jazdy zachowywali ostrożność i stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności ograniczeń prędkości. W trakcie jazdy należy co pewien okres czasu zatrzymać się i odpocząć./ KPP Sierpc

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB