Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Przygotuj się do negocjacji

2013-11-23 15:11:34 (ost. akt: 2013-11-23 15:12:40)

Chciałabyś dostać podwyżkę, mieć więcej czasu, a może zmotywować dzieci do sprzątania po sobie. Naucz się negocjować a Twoje życie zawodowe i osobiste zmieni się nie do poznania. We wtorek, 26 listopada odbędzie się spotkanie o charakterze szkoleniowym dla kobiet.

Przygotuj się do negocjacji

Autor zdjęcia: Plakat

W najbliższy wtorek, 26 listopada w Klubie Fitness STEP o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie dla kobiet pod hasłem : Jak przygotować się do negocjacji. Jest to kolejne z cyklu spotkań Klubu Przedsiębiorczych Kobiet, które odbywają się w Sierpcu od lipca tego roku. Spotkanie podzielone jest na trzy części prezentacja uczestniczek, warsztat szkoleniowy oraz spotkanie z kobietą biznesu
- Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi Agata Małaszek - pedagog, przedsiębiorczyni z Sierpca, założycielka firmy Królestwo Edukacji. Jest doskonałym przykładem jak łatwo można pogodzić macierzyństwo z biznesem oraz pasją. Razem z CKiSZ stworzyła Uniwersytet Dziecięcy - informuje Agata Słowińska, trener biznesu, prowadząca spotkanie.
Podczas szkolenia uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób wybrać najlepsze rozwiązanie dla obydwu stron negocjacji, jaki mają styl reagowania w sytuacji konfliktowej, jak się przygotować do negocjacji, a także kiedy lepiej do nich nie podchodzić.
Organizatorzy pobierają symboliczną opłatę za udział w wysokości 15 zł . W cenie uczestniczki otrzymują materiały szkoleniowe oraz ciepłe napoje i poczęstunek przygotowany przez firmę Przepis na tort.
Tagi: szkolenie

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB