Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aspirant Marek Biegański po raz drugi najpopularniejszym dzielnicowym powiatu sierpeckiego

2013-12-14 18:37:31 (ost. akt: 2013-12-14 18:38:39)

W piątek 13 grudnia 2013 roku na świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się ogłoszenie wyników przeprowadzonego w miesiącu listopadzie konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013”.

Aspirant Marek Biegański po raz drugi najpopularniejszym dzielnicowym powiatu sierpeckiego

Autor zdjęcia: Arch.KPP w Sierpcu

Największą liczbę zebranych głosów, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013” otrzymał aspirant Marek Biegański realizujący swoje zadania i służący swoją radą i pomocą na mieszkańcom gminy Szczutowo. Z rąk I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji Sierpcu mł.insp. Krzysztofa Witkowskiego zwycięzca otrzymał okolicznościowy puchar oraz gratulacje i podziękowania za kreowanie pozytywnego wizerunku policjanta wśród lokalnej społeczności. Drugie miejsce w konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013” zdobył sierż.szt. Artur Ronowicz obsługujący rejon nr 1 w Sierpcu, natomiast trzecie miejsce zajął st.asp. Wiesław Stępkowski z Posterunku Policji w Gozdowie obsługujący teren gminy Mochowo. Gratulacje i podziękowania otrzymali również pozostali dzielnicowi realizujący swoje zadania na terenie całego powiatu sierpeckiego.

Marek Biegański swoją przygodę ze służbami mundurowymi rozpoczął w grudniu 1997 roku jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Sierpcu. Po czterech latach służby został przeniesiony na stanowisko dzielnicowego do Posterunku Policji w Szczutowie, gdzie do obecnej chwili służy pomocą, dobrą radą i profesjonalizmem mieszkańcom gminy Szczutowo. Jest osobą lubiącą kontakty z innymi ludźmi, jego umiejętności interpersonalne oraz ukończone studia z zakresu resocjalizacji sprawiają, że potrafi poradzić sobie z każdym problemem i przez mieszkańców gminy Szczutowo jest postrzegany jako osoba bardzo życzliwa. Przez lata służby wielokrotnie reprezentował Policję w różnego rodzaju grach zespołowych. W tym roku tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego” zdobył po raz drugi.

Jest typem podróżnika, preferuje wypoczynek w ciepłych krajach, do tej pory zwiedził już kilka krajów europejskich, część Afryki, Ameryki Północnej oraz kraje Bliskiego Wschodu. Interesuje się sportem, szczególnie grami zespołowymi. Przed podjęciem służby był piłkarzem ręcznym Kasztelana Sierpc. W czasie wolnym od służby lubi posłuchać dobrej muzyki, szczególnie wykonawców z lat 80-tych. Interesują go też filmy przyrodnicze./KPP Sierpc

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB