Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Amfetamina ukryta w skarpecie

2014-03-04 08:04:45 (ost. akt: 2014-03-04 08:08:39)

Zarzuty posiadania środków odurzających w postaci amfetaminy usłyszeli dwaj mieszkańcy Sierpca, za co im grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeden z mężczyzn dodatkowo odpowie za wykroczenie uszkodzenia mienia, którego dokonał tuż przed policyjnym zatrzymaniem.

Amfetamina ukryta w skarpecie

Autor zdjęcia: policja

W środę 26 lutego 2014 roku około godziny 20.00 dyżurny sierpeckiej komendy Policji otrzymał telefoniczną informację o wybitej szybie w sklepie mieszczącym się przy jednej z głównych ulic Sierpca. W miejsce zdarzenia skierował policjantów, którzy podjęli poszukiwania za sprawcą uszkodzenia. Już po kilkunastu minutach policjanci w pobliżu miejsca zdarzenia zatrzymali 26-letniego nietrzeźwego sierpczanina z obrażeniami ręki wskazującymi na uczestnictwo w powyższym zdarzeniu. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli jedną torebkę strunową z zawartością białego proszku, którą ukrył w skarpetce. Przy drugim z mężczyzn, 22-letnim sierpczaninie, funkcjonariusze odnaleźli 6 torebek schowanych we wierzchniej odzieży. Obydwaj mężczyźni podejrzani o posiadanie środków odurzających zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Badanie narkotesterem zabezpieczonego białego proszku wykazało, że jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 6 gram narkotyku. W czwartek (27.02.2014) obydwaj sierpczanie usłyszeli zarzuty naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności, jeden z nich odpowie również za wykroczenie uszkodzenia mienia./KPP Sierpc

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB