środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt SZS

2014-04-07 16:30:16 (ost. akt: 2014-04-07 16:52:52)

20 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt SZS. Do rywalizacji przystąpiły trzy gimnazja z naszego powiatu: Publiczne Gimnazjum z Borkowa Kościelnego, Miejskie Gimnazjum z Sierpca oraz gospodarze - Zespół Szkół Samorządowych z Zawidza Kościelnego.

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt SZS

Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy szczypiornistkami z Zawidza i Borkowa Kościelnego. Z konfrontacji zwycięsko wyszła reprezentacja naszego gimnazjum, spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9. W drugim meczu rywalizowały dziewczęta z Sierpca i Borkowa. Wygrała drużyna z Sierpca uzyskując wynik 15:11. Spotkanie finałowe rozegrały zespoły z Zawidza i z Sierpca. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosły nasze zawodniczki, podopieczne trenera Daniela Liszewskiego, które wysoko pokonały konkurentki 17:7. Powtórzyliśmy sukces sprzed roku wygrywając turniej i kwalifikując się do zawodów na szczeblu rejonowym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. GIMNAZJUM ZAWIDZ 4 33:16
2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC 2 22:28
3. GIMNAZJUM BORKOWO K. 0 20:31

Skład naszej drużyny:
Natalia Pniewska, Natalia Grodek, Magda Siemieńska, Angelika Kołodziejska, Kamila Wójciak, Karolina Kołodziejska, Natalia Gajewska, Wioletta Wójciak, Dominika Żółtańska, Julia Brzóziek, Marta Siemieńska, Izabela Wójciak, Gabriela Kamińska, Justyna Ziółkowska, Natalia Nadratowska.


Marek Kolczyński, sekretarz klubu MEGA-GIM ZAWIDZ, Zespół Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB