Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Weekendowe atrakcje w Atrium Mosty

2014-04-24 09:49:21 (ost. akt: 2014-04-24 11:47:01)

W piątek 25 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników mocnych brzmień na koncert na dachu Atrium Mosty. Z kolei w sobotę centrum przygotowało atrakcje dla najmłodszych: gry i zabawy pt. "Piraci na tropie skarbów". Dla naszych czytelników na facebook'u, mamy ostatnią wejściówkę na koncert.

Weekendowe atrakcje w Atrium Mosty
To już trzecia edycja "Koncertu na Dachu", która zamyka jesienno-zimowy cykl koncertów pod szyldem Alterstacja. W poprzednich latach mieliśmy zaszczyt gościć takich artystów, jak TSA, L.Stadt, KSU, czy Hunter. W tym roku na scenie rozstawionej na dachu Atrium Mosty usłyszymy potężne riffy od grupy Flapjack. Jako support wystąpi: MollyMollone’s – GroupThink. Bilety w cenie 25zł do nabycia w POKIS lub na stronie http://www.pokis.pl.Start imprezy o 17:30.

W sobotę 26 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 Centrum Handlowe Atrium Mosty zaprasza dzieci na I piętro, gdzie w pobliżu restauracji Subway oraz Pizza Dominium odbędzie się akcja pt. "Piraci na tropie skarbów". W programie przewidziano liczne gry i zabawy prowadzone przez Animatorki z Sali Zabaw Wesoła Ciuchcia, malowanie prac plastycznych, zagadki, quizy z nagrodami oraz kącik zabaw maluszka. Dzieci będą mogły również poskakać na dmuchanym statku piratów. Dla milusińskich przygotowano również darmową watę cukrową, baloniki i malowanie buziek./Marta Adamczyk IN-OUT PRhttps://www.facebook.com/nasz.sierpc.3


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB