środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" - Abiturki w Ekonomiku

2014-05-05 12:53:06 (ost. akt: 2014-05-05 13:04:17)

25 kwietnia w Ekonomiku pożegnano tegorocznych maturzystów. Z tej okazji odbyła się uroczystość zwana "Abiturkami", w której uczestniczyli między innymi starosta sierpecki Jan Laskowski.

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy - Abiturki w Ekonomiku

Autor zdjęcia: Arch.

Dyrektor szkoły Magdalena Peda powitała Jana Laskowskiego - starostę powiatu sierpeckiego, Bogusławę Lewandowską - naczelnika Wydziału Oświaty i Zdrowia, Radę Pedagogiczną, rodziców oraz zaproszonych gości, a szczególnie serdecznie bohaterów dnia - tegorocznych absolwentów Ekonomika. Podziękowała wychowawcom, nauczycielom za podejmowany przez nich trud przekazywania wiedzy i kształtowania młodych charakterów. Podziękowania wyraził również przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawicielka absolwentów.
Starosta wraz z panią naczelnik wręczyli Irenie Szymborskiej nagrodę dla najlepszej tegorocznej absolwentki. Życzyli powodzenia wszystkim absolwentom na dalszej drodze zarówno edukacyjnej jak i życiowej. Zaś dyrektor Magdalena Peda z wychowawcami wręczyli maturzystom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, a także za osiągnięcia sportowe i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
Nie zabrakło oprawy artystycznej w wykonaniu uczniów pod kierunkiem Anny Stahlke z klas III wraz z opiekunami samorządu uczniowskiego Edytą Telesiewicz i Justyną Kratkowską–Dul.

Tradycyjnie przyznane zostały „Abiturki” w kategoriach:
1) Omnibus – Łukasz Gajek uczeń kl. IV BTI
2) Omnibuska – Irena Szymborska uczennica kl. IV BTE
3) Modnisia – Natalia Gabryszewska uczennica kl. IVATI
4) Kochaś – Adam Wiśniewski uczeń kl. IV ATE
6) Sportsmen – Sebastian Szary uczeń kl. IV BTI
7) Sportsmenka – Milena Sulkowska
8) Największy imprezowicz – Hubert Wiśniewski uczeń kl. IV BTI
9) Największa imprezowiczka – Iwona Meller
9) Osoba kreatywna – Katarzyna Nowicka IV ATE
10) Zakręcony – Igor Kalinowski uczeń kl. IV BTI
11) Artystka – Edyta Chylińska uczennica kl. IV BTE
12) Artysta – Igor Kalinowski uczeń kl. IV BTI
13) Super abiturka – Piotr Świtkowski III LPUG

Opiekun zespołu „Rytm”wraz z dyrektor Magdaleną Peda wręczyli złote płyty dla członków zespołu, którzy w tym dniu kończyli szkołę.
- Życzymy absolwentom „Ekonomika” powodzenia na maturze, pomyślności w realizacji marzeń, planów oraz tego by pozostali wierni wartościom przekazywanym im przez lata nauki w naszej szkole, bo przecież „.. ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy".
/ip

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB