Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wycieczka integracyjna pierwszoklasistów

2014-09-10 13:32:30 (ost. akt: 2014-09-10 13:35:20)

Pierwszoklasiści z pewną dozą nieśmiałości rozpoczęli naukę w Ekonomiku. Początek kolejnego roku szkolnego nie jest dla nich łatwy – nowa szkoła, nowi nauczyciele i koledzy.

Wycieczka integracyjna pierwszoklasistów
Żaby ułatwić im start, tradycyjnie już wychowawcy klas pierwszych Marta Mańkowska, Anna Wróblewska, Małgorzata Piasecka, Joanna Rzepecka, Mariola Przybyłowska zorganizowali dla swoich uczniów wycieczki integracyjne na terenie Sierpca.
Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami zwiedzili w Centrum Kultury i Sztuki wystawę prac powstałych podczas XXI Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego. Szczególną uwagę oglądający zwrócili na prace naszego ucznia Marcina Tucholskiego, który został zaproszony na tegoroczny plener, a jego fotografie możemy teraz podziwiać na wystawie poplenerowej.
Po uczcie duchowej przyszedł czas na małe co nieco dla ciała – wszyscy ochoczo skorzystali z siłowni na świeżym powietrzu nad Jeziórkami.
Ważnym aspektem tegorocznych spotkań integracyjnych było uczczenie żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej przy pomniku Armii Krajowej, zwłaszcza w kontekście obchodów 75. rocznicy wybuchy II wojny światowej. Miłym zwieńczeniem wycieczki były dyskusje w pizzerii. Spotkania stanowiły świetną okazję do integracji zespołu klasowego, lepszego poznania się i zawiązania nowych przyjaźni./ip

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB