Gdzie można kupić wysokiej jakości ramkę do motocyklowej tablicy rejestracyjnej?

Z roku na rok rośnie liczba fanów jednośladów, którzy pragną, aby ich pojazdy wyglądały wyjątkowo i wyróżniały się spośród innych, a ich unikatowe znaki identyfikacyjne były bezpieczne. Dlatego poszukują oryginalnych akcesoriów, które im na to pozwolą. Zapoznaj się z poniższym tekstem i dowiedz się, jak nabyć ramkę odpowiadającą oczekiwaniom.

Jak zamontować motocyklową tablicę rejestracyjną?

Samochody i motocykle poruszające się po drogach publicznych muszą być oznakowane, aby z łatwością można było je zidentyfikować. Znaki identyfikacyjne mają określoną wielkość, a ich produkcja obwarowana jest stosownymi przepisami. Motocyklowa tablica rejestracyjna jest sporo mniejsza od samochodowej, dlatego, aby była dobrze widoczna, znaki pojawiają się w dwóch rzędach. By była bezpieczna, warto kupić odpowiednia ramkę, która zabezpieczy ją przed zgubieniem i uszkodzeniem. Chociaż wielu właścicieli jednośladów decyduje się na montaż tablic nitami lub śrubami samokontrującymi, nie poleca się takiego sposobu ze względu na ryzyko uszkodzenia tablicy. Dobrze dopasowana ramka nie tylko zagwarantuje numerom identyfikacyjnym bezpieczeństwo, ale będzie też ozdobą pojazdu.

Jakie firmy zajmują się produkcją ramek do tablic rejestracyjnych?

Wytwórcami tego typu akcesoriów bardzo często są producenci tablic rejestracyjnych. Doskonale znają trendy w tej branży i oczekiwania klientów, a do tego wiedzą, jakich zabezpieczeń użyć, aby numery były solidnie zamontowane. Większość wytwórców, znając potrzeby pasjonatów dwóch kółek, dba również o to, aby były one efektowne i odpowiednio zdobione.

Jakie cechy mają dobrej jakości ramki?

Dostępne na rynku ramki do motocyklowych tablic rejestracyjnych mają osobną listwę zatrzaskową z nadrukiem. Grafikę nanosi się różnymi technikami. Wśród nich są takie metody jak:

  • druk cyfrowy Premium UV — niezwykle precyzyjny także w przypadku bardzo drobnych elementów graficznych,
  • doming — gwarantujący wrażenie trójwymiarowości
  • hydrografika — dająca niezwykły efekt wizualny dzięki nałożeniu nadruku na całej powierzchni ramki,
  • metalizacja — stosowana jako element tuningu optycznego, dostępna w bogatej gamie kolorów.

Są to uniwersalne wyroby pozwalające na montaż znaków identyfikacyjnych pojazdu bez potrzeby przewiercania blach. Ich zaletą jest też to, że pozwalają szybko i tanio odmienić wygląd pojazdu.

Gdzie można zamówić ramkę odpowiadającą oczekiwaniom?

Niektórzy producenci mają na swojej stronie specjalne konfiguratory, przy których pomocy można spersonalizować wyrób. Chcesz kupić właśnie takie akcesorium? Przejrzyj Internet i znajdź odpowiednią ofertę.