Chcąc mieć pewność, że chłodziarka posłuży wiele lat i doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, warto celować w sprzęty renomowanych producentów. Jednym z nich bez wątpienia jest BEKO – to marka znana i ceniona na rynku urządzeń AGD, dlatego jest wybierana przez wielu klientów. Cenią oni zarówno modny design, jak i niezawodną funkcjonalność i prostotę obsługi. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Polecane lodówki BEKO – te urządzenia warto mieć!

Szeroka gama lodówek BEKO daje spore możliwości znalezienia idealnego sprzętu, który odpowie na indywidualne oczekiwania zarówno pod względem użyteczności, jak i estetyki. W ofercie tego producenta znajdują się pojemne dwudrzwiowe urządzenia oraz małe chłodziarki o kompaktowych rozmiarach. Wiele z nich ma opcję wyboru strony, na którą będą otwierać się drzwi, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi. Wśród polecanych modeli warto zwrócić uwagę na:

  • białą lodówkę RCSA300K30WN – wyposażono ją w szufladę do przechowywania warzyw i owoców, aby na długo zachowywały swój smak i jędrność oraz wartości odżywcze. Optymalnie rozmieszczone oświetlenie dociera do każdego zakamarka i zapewnia użytkownikowi wygodną obsługę. Biały kolor to ponadczasowa klasyka, wpisze się zatem w wystrój każdego pomieszczenia. Urządzenie pracuje cicho – na poziomie 38 dB, co nie zakłóca codziennego funkcjonowania domowników;

  • kompaktowy model RDSA180K30WN – ten sprzęt o niewielkich rozmiarach sprawdzi się w mieszkaniu singla lub pary, będzie też wybawieniem, jeśli ktoś ma ciasną kuchnię i każdy metr kwadratowy przestrzeni jest dla niego cenny. Niewielkie wymiary nie oznaczają jednak małej pojemności – producent przemyślał każdy detal i zmieścił w tym urządzeniu nawet zamrażarkę! Jest ona umieszczona w górnej części i pozwala na przechowywanie mrożonek. W środku znajduje się szuflada na warzywa i owoce, a wnętrze uzupełniono wygodnymi półkami;
  • BEKO side by side GN1416231JXN Kostkarka NoFrost – poszukując lodówki BEKO dla dużej rodziny, warto rozważyć zakup tego modelu. Dwudrzwiowe urządzenie wyróżnia się imponującą pojemnością i będzie idealne do dużych pomieszczeń. Na uwagę zasługuje system No Frost zapobiegający osadzaniu się szronu i lodu we wnętrzu, a także kostkarka lodu, dzięki której można cieszyć się schłodzonymi napojami w upalne dni. W tej chłodziarce znajduje się komora świeżości przeznaczona do przechowywania szybko psujących się produktów – na przykład surowego mięsa. Można umieścić w niej też warzywa i owoce, które zachowają jędrność, wędliny i sery – nie wyschną i będą smakować wyśmienicie.

Warto wybierać lodówki z oferty BEKO – ten producent daje gwarancję najwyższej jakości

Bogaty asortyment chłodziarek renomowanego producenta sprawia, że każdy ma szansę wybrać dla siebie idealne urządzenie. Warto postawić na sprawdzone sprzęty, które posłużą przez wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zróżnicowana oferta obejmuje modele kompaktowe do kawalerek czy salonów z aneksem kuchennym, średnie – do klasycznych kuchni, jak i duże dwudrzwiowe dla rodzin wielodzietnych.